Kurz Manželské večery v Ostravě-Zábřehu

Jsme skupinou rodin, které se věnují budování manželství, výchově dětí a zájmovou činností pro mládež. Pořádáme 

Zde zjistíte kdy se bude konat příští kurz Manželské večery v Ostravě - Zábřehu.

Další aktivity:

Více o činnosti mládeže Křesťanského společenství Ostrava.

Více o skautské a tábornické činnosti Royal rangers 42.přední hlídka a dětském táboru Křesťanského společenství Ostrava.

Více o Younglife – organizaci pořádající akce pro mladé lidi ve volném čase

 

Více o církvi KS v Ostravě zde.

Vedoucí kurzů MV v ČR

Kurzy Manželské večery probíhají na mnoha místech České republiky. Vedou je manželské páry, které si samy kurzem prošly a často se manželstvím a poradenstvím aktivně zabývají. Obsah a forma kurzů jsou všude stejné. Ať už přijdete na kurzy kamkoli, jsme přesvědčeni, že se dostanete do dobrých rukou. Pokud byste chtěli vést svůj vlastní kurz, kontaktujte prosím poradce kurzů.

Poradci MV v ČR

Poradci kurzu Manželské večery nebo Příprava na manželství jsou dobrovolnými spolupracovníky české kanceláře kurzů. Jejich úkolem je pomoci vedoucím kurzu radou, materiály, doporučením vhodného řečníka apod. Poradci usilují o co nejvyšší kvalitu existujících kurzů a pomáhají s propagací Manželských večerů na nových místech.

Pokud máte otázky spojené s pořádáním kurzu nebo byste se chtěli dozvědět o kurzech cokoliv dalšího, kontaktujte nás - budeme rádi!

Jméno Mobil Elektronická pošta
Jakub a Dagmar Güttnerovi 608 832 906 jakub.guttner@gmail.com

Jan a Milada Frolíkovi

602 200 159

jan.frolik@volny.cz

 

Kdo kurzy vytvořil?

Kurzy Manželské večery, Příprava na manželství a Výchova dětí vytvořili v letech 1996 - 2000 Nicky a Sila Leeovi. Jsou duchovními anglikánské církve ve společenství Holy Trinity Brompton v Londýně, kde také m.j. vznikly i celosvětově populární kurzy Alfa.

Leeovi jsou manželé již více než 30 let, mají čtyři děti. Na téma manželství přednášejí mnoha tisícům párů. Jsou spoluautory Knihy o manželství, které se od jejího vydání v roce 2000 prodalo přes 100.000 výtisků, a Knihy o výchově. Kurzy pořádají třikrát ročně s průměrnou účastí kolem sta párů na každém běhu a současně kurzy propagují po celém světě, od Číny až po Ameriku.

Anglické centrum: www.relationshipcentral.org